Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie

"Nie musisz być wielkim, żeby zacząć, ale musisz zacząć, żeby być wielkim!" – Les Brown

Aktualności

11 września 2019 16:36 | Aktualności

RODZINNE WEEKENDY
Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami tematów na rodzinne weekendy, które odbywać się będą na początku kolejnych miesięcy roku szkolnego 2019/2020.  Zachęcamy do wspólnego spędzania czasu oraz fotografowania najciekawszych
i najzabawniejszych chwil w rodzinnym gronie. Podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami!. Na uczniów aktywnie biorących udział w naszej akcji  czekają nagrody!!!

 

  1. 5-6 październik 2019

„ Cieszymy się polską złotą jesienią” – wspólny spacer lub wycieczka w malownicze miejsce. Podziwiamy piękno przyrody przed nadchodzącą zimą.

 

  1. 9-10 listopad 2019

„ Nietuzinkowy pomysł na jesienną szarugę”- jesień nie musi być nudna a listopad smutny.

 

  1. 7-8 grudnia 2019

„ Przygotowujemy łakocie na świąteczny stół”- po wizycie Mikołaja czas na dobre zająć się słodkimi przygotowaniami do świąt.

 

  1. 1-2 luty 2020

„ Aktywni zimą- w pogodę i niepogodę”- zabawy na śniegu to prawdziwy rarytas ale trzeba się ruszać też wtedy, gdy śniegu brak.

 

  1. 7-8 marzec 2020

„ Budujemy, sklejamy, modelujemy”- poszukajcie wspólnej pasji i stwórzcie coś rodzinnie.

 

  1. 4-5 kwiecień 2020

„ Nie wyrzucaj- wykorzystaj!”- poszukajcie ciekawego pomysłu na zagospodarowanie niepotrzebnych rzeczy znalezionych podczas wiosennych porządków.

 

  1. 9-10 maj 2020

„ Odkrywamy piękno Kociewia”- nie trzeba daleko jechać, aby się zachwycić. Kociewie czeka na swoich mieszkańców i niejednego zaskoczy!

 

Na fotorelację czekamy cały tydzień po „rodzinnym weekendzie”.

Dzielcie się swoimi doświadczeniami i wrażeniami ze wspólnie spędzonych chwil w klasie, na przerwie czy w świetlicy szkolnej.

Przeczytano: 485 razy. Wydrukuj|Do góry

DBI