Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie

„Sukces to szereg potknięć, mimo których nigdy nie rezygnujemy.”

Aktualności

05 czerwca 2020 07:31 | Aktualności

Nasza szkoła jest gotowa na przyjęcie uczniów!

Sala gimnastyczna naszej szkoły jest  znów piękna. Zaplanowany od dawna remont został  w ostatnich tygodniach wykonany. Cyklinowaniem parkietu  w salach i gimnastycznej i korekcyjnej zajęła się  Firma Usługowo-Budowlana Latif Lucjan Kargól z Tczewa. Usługa obejmowała cyklinowanie, lakierownie i wymalowanie boisk. Firma wykonała swoje zadanie perfekcyjnie.

Malowaniem ścian i sufitów zajmowała się Firma Panów L. M. J Bąkowskich z Borzechowa.

Dzięki wsparciu finansowemu przekazanemu szkole przez  Wójta Gminy Zblewo Pana Artura Herold,  dzieci  po powrocie  na zajęcia będą mogły ćwiczyć w pięknych, odnowionych salach. Piękniejsza będzie też oprawa szkolnych uroczystości,  spotkań z rodzicami, czy imprez środowiskowych, które zawsze  odbywają się w tej sali.

Przyjemniejsze w wyremontowanej sali  będą  lekcje wychowania fizycznego oraz rozgrywki i turnieje sportowe różnych szczebli , które są organizowane w naszej szkole. Również dorosłym, którzy tutaj chętnie spędzają wolny czas rozgrywając mecze, czy też trenując, będzie milej rozwijać kondycję  fizyczną w odnowionym miejscu spotkań.

Wyremontowana sala korekcyjna stała się miejscem czystym i przyjaznym  dla  najmłodszych dzieci, w tym przedszkolaków, gdzie mogą  aktywnie na ćwiczeniach i zabawach  spędzać czas, gdy pogoda nie sprzyja wyjściom na plac zabaw czy szkolne boisko.

Wszystkim, którzy pomogli naszej szkole w odnowieniu sal sportowych  bardzo dziękujemy.

Przeczytano: 220 razy. Wydrukuj|Do góry

Nasza szkoła jest gotowa na przyjęcie uczniów!

DBI