| | | AAA
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie
"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić."

SPORT

22 grudnia 2017 18:16 | SPORT

ZAWODY SZKOLNE, REJONOWE I POWIATOWE W UNIHOKEJA 2017r

Szkolne, gminne, rejonowe i powiatowe zawody w unihokeja 2017r

    Miesiące październik i grudzień upłynęły naszym uczniom głównie pod hasłem unihokeja. Należy on do ulubionych dyscyplin sportowych naszej młodzieży szkolnej. We wtorek 17 października 2017r uczniowie wg nowego podziału – Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej wzięli udział w zawodach gminnych, które odbyły się w Kleszczewie Kościerskim. Po zaciętych meczach tylko dziewczęta z grupy młodszej musiały uznać wyższość gospodyń turnieju, natomiast pozostałe 3 drużyny zajęły I miejsca. Chłopcy z młodszej grupy reprezentowali gminę Zblewo w rozgrywkach rejonowych 20 października, gdzie zwyciężyli i uczestniczyli 24 października w zawodach powiatowych zajmując IV miejsce.

  23 października zawody powiatowe rozegrały ekipy z grupy starszej i również po trudnych i zaciętych meczach, zakończyły zawody na tym szczeblu zajmując II miejsca.   

   Wyjątkowo w tym roku w grudniu przeprowadziliśmy Szkolny turniej unihokeja, w którym udział wzięło 60 uczniów naszej szkoły. Rozgrywkom towarzyszyła sportowa rywalizacja, a także radosna atmosfera. Miło słychać było kibiców, którzy dopingowali swoje drużyny. W czasie apelu szkolnego, w ostatnim dniu nauki w 2017 roku zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy i puchary, a wszyscy uczestnicy słodkości.

Przeczytano: 363 razy. Wydrukuj|Do góry

Szkolny, gminny, rejonowy i powiatowy unihokej 2017r