"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić."

SPORT

28 września 2018 17:23 | SPORT

GMINNE DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - 25.09.2018r ORAZ BIEGI POWIATOWE - 04.10.2018r

GMINNE DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE W BYTONI

We wtorek 25 września 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Drużynowych Biegach Przełajowych, które odbyły się  w Bytoni. W imprezie uczestniczyły również dzieci i młodzież ze szkół w Pinczynie, Kleszczewie Kościerskim i Bytoni. Na ciekawych, ale też wymagających trasach uczniowie rywalizowali na dystansach 600 m.,800 m. i 1200 m.. Oto osiągnięcia naszych drużyn:

dziewczęta kl.III-IV – II miejsce

chłopcy kl.II-IV – III miejsce

dziewczęta kl.V-VI – II miejsce

chłopcy kl.V-VI – III miejsce

dziewczęta kl.VII-VIII-III gim. – III miejsce

chłopcykl.VII-VIII-III gim. – III miejsce

Uczennica kl. IV Łucja Prochoń  indywidualnie w biegu na 600 m. zajęła III miejsce. Czwórka uczniów naszej szkoły zakwalifikowała się do etapu powiatowego. Są to: Łucja Prochoń, Szymon Gworek, Michał Ćwikliński i Wiktoria Gworek.

   Wszyscy, którzy zajęli miejsca na podium, zarówno drużynowo, jak też indywidualnie otrzymali medale i dyplomy. Impreza zakończyła się wspólnym ogniskiem, przy którym uczniowie piekli kiełbaski  i popijali  malinową herbatę.

   W czwartek 04 października 2018r wzięliśmy udział w biegach powiatowych. Trójka naszych reprezentanów próbowała swoich sił na trasie w Skórczu. Najwyższe miejsce (20) zajął Michał Ćwikliński. Na dalszych miejscach uplasowali się Szymon i Łucja. Wiktoria Gworek rozchorowała się i nie mogła uczestniczyć w tych zawodach. Ale za rok, znowu zawody...

Przeczytano: 218 razy. Wydrukuj|Do góry

GMINNE DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - 25.09.2018